Які бренди входять до Auchan:

“Зелена пташка”, “Червона пташка”, “Золота пташка” “Bio”

Що виготовляє компанія Auchan:

Французька мережа супермаркетів та гіпермаркетів

16 березня 2022 року – економічна правда:

“Великі ритейлери теж не поспішають іти з ринку. Ідеться про Metro (Німеччина), Auchan та Leroy Merlin (Франція). У 2020 році лише ці три мережі виручили з російського ринку 850 млрд руб (11 млрд дол).

Під маркою французької мережі “Ашан” у Росії залишається відкритим 241 магазин, де працюють 33 тис росіян.

Ритейлери не планують іти з Росії.

По-перше, вони дуже залежні від російського ринку. За даними Stat Space, частка російських споживачів у загальній виручці “Ашану” становить 11,5%, “Метро” – 10,1%, “Леруа Мерлен” – 18,3%.

По-друге, у цих компаніях працюють десятки тисяч робітників. Своє рішення продовжувати співпрацю з агресором вони мотивують “турботою про звичайних людей”.

Примітно, що велика частка російського ритейлу припадає саме на французські компанії. Їх напередодні згадував секретар РНБО Олексій Данілов.”

Джерело

auchan, Які компанії не пішли з Росії: auchan
ДОКАЗ

17 лютого 2023 року – the insider:

“Магазин для автоматів. Як «Ашан» постачає російським військовим товари та заганяє на фронт своїх співробітників.

Російський «Ашан» від початку повномасштабного вторгнення постачав товари для російських військових на територіях окупованих областей України. Як показало спільне розслідування The Insider та Le Monde, постачання військовим позиціонувалося як «гуманітарна допомога» і складалося як із товарів з «ашанівських» складів, так і з товарів, зібраних волонтерами на території магазинів «Ашан» у різних регіонах країни. У деяких регіонах поставки організовувалися за безпосередньої взаємодії з місцевими органами влади. Крім постачання товарів, «Ашан» допомагав військкоматам набирати мобілізованих з-поміж своїх співробітників.”

Джерело

auchan, Які компанії не пішли з Росії: auchan
ДОКАЗ

23 лютого 2023 року – LB.UA:

НАЗК внесло французську корпорацію “Ашан” у перелік спонсорів війни:

“Підставою стало те, що під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну компанія відмовилася від бойкоту держави-терориста, а також не закрила свій бізнес в РФ”

Джерело

НАЗК внесло французську корпорацію “Ашан” у перелік спонсорів війни
ДОКАЗ

Національне агентство з питань запобігання корупції:

Компанію Auchan додано до списку компаній – міжнародних спонсорів війни:

Заява НАЗК: “Під час повномасштабного вторгнення військ РФ до України 2022 року компанія відмовилась зупиняти роботу на російському ринку та приєднатись до бойкоту росії. Від початку повномасштабного вторгнення російська дочірня компанія французького “Ашану” сплачувала податки до бюджету країни-терориста, постачала товари російським військовим на окупованих українських територіях під виглядом гуманітарної допомоги цивільним, а також допомагала військкоматам набирати мобілізованих. Відомо, що 2021 року виручка російського підрозділу “Ашан” становила 3,2 мільярда євро – це приблизно 10% від усієї виручки Auchan Retail.”

Доповнення: під тиском європейський партнерів, Україна прибрала перелік міжнародних спонсорів війни. Але скріни не горять і ми це зафіксували

Джерело

Компанію Auchan додано до списку компаній - міжнародних спонсорів війни
ДОКАЗ

09 березня 2023 року – reuters:

Французький рітейлер Auchan відкриває нові магазин під торговою маркою в Росії:

“Французький рітейлер Auchan планує відкрити новий магазин у Росії, де продаватиметься майже виключно продукція приватних торгових марок, подвоївши свою присутність на ринку, якого багато інших західних ритейлерів уникали через дії Росії в Україні.

Ашан Рітейл Росія повідомив, що новий магазин «Мій Ашан» буде пропонувати асортимент близько 900 найменувань, 90% з яких будуть продукти харчування під власними брендами Ашан.”

Джерело

Французький рітейлер Auchan відкриває нові магазин під торговою маркою в Росії
ДОКАЗ

13 березня 2023 року – kse institute:

Досі працює в Росії через “неймовірний з людської точки зору вихід”:

“Досі працює в Росії через “неймовірний з людської точки зору вихід” працюючи на користь цивільного населення. Останнє відеорозслідування підтверджує, що французька компанія підтримує військові дії Росії в Україні. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло французьку корпорацію “Auchan” в перелік міжнародних спонсорів війни. “Ашан Рітейл Росія продовжує працювати на російському ринку і не планує змінювати ні стратегію, ні організацію роботи. Ашан в Росії працює автономно, без інвестицій з боку материнської компанії.

Планів відкриття нових магазинів немає. Наразі всі існуючі магазини продовжують роботу і закривати їх не планують», – зазначив рітейлер. Компанія Ceetrus, що належить групі Auchan, може продати свої активи в Росії. Група Ceetrus, яка володіє та керує майже 300 торговими центрами в Європі, розглядає можливість продажу своїх активів у Росії.”

Джерело

Досі працює в Росії через "неймовірний з людської точки зору вихід"
ДОКАЗ

27 березня 2024 року – Єльська школа менеджменту (auchan):

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії auchan згідно аналіза: Компанії, які просто продовжують свою роботу в Росії…

Джерело

auchan, Які компанії не пішли з Росії: auchan
ДОКАЗ