Які бренди входять до barilla:

Wasa, Mulino Bianco, Pan di Stelle, Harry’s

Що виготовляє компанія barilla:

Італійська багатонаціональна харчова компанія, найбільший у світі виробник макаронних виробів, хлібців.

19 квітня 2022 року – stop russia official:

“Вarilla є одним з найбільших виробників макаронних виробів у світі. Він також виробляє соуси, хліб і крекери. У Росії компанія володіє заводами в Сонячногірську (Московська область) та Уфі.

Незважаючи на звірства, які Росія вчиняє в Україні, Barilla продовжує працювати і платити мільйони доларів податків у Росії.

У Росії з 2021 року Barilla збільшила виручку на 17,4%, до 9,03 млрд руб.

Зрозуміло, що Барілла хоче грошей і готовий платити кривавому режиму, щоб заробити більше.

Джерело

barilla, Які компанії не пішли з Росії
ДОКАЗ

31 серпня 2023 року – kse institute:

Barilla продовжує виробляти макарони в Росії

Джерело

Barilla продовжує виробляти макарони в Росії
ДОКАЗ

27 березня 2024 року – Єльська школа менеджменту (barilla):

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії Barilla згідно аналіза: всі нові інвестиції та рекламна діяльність призупинені; обмежити виробництво в Росії макаронами та хлібом

Джерело

barilla, Які компанії не пішли з Росії
ДОКАЗ