22 березня 2022 року – obozrevatel:

“Деякі бренди вирішили всидіти відразу на двох стільцях. Вони голосно заявили про обмеження роботи на російському ринку, але при цьому лише зупинили інвестиції та прибрали рекламу, але продовжують вести там бізнес.

До списку увійшли: Colgate-Palmolive”

Джерело

colgate-palmolive, Які компанії не пішли з Росії: colgate-palmolive
ДОКАЗ

21 грудня 2022 року – ecom pravda (colgate-palmolive):

Чому Procter&Gamble спонсорує війну:

“Після 24 лютого Procter&Gamble разом із сотнями інших міжнародних компаній зробила серію гучних заяв: засудила дії Москви, анонсувала скорочення обсягів продажів і навіть заявила про повний вихід з російського ринку.

P&G не тільки залишилася в РФ, а й не зупинила два величезні заводи. Створення робочих місць та сплата податків підтримують економіку країни, яка спрямовує велику частину бюджету на військову промисловість.

В РФ працюють два виробничі гіганти P&G: завод з виготовлення лез та станків для гоління Gillette у Санкт-Петербурзі і комбінат побутової хімії в Тульській області, який є найбільшим у світі виробником мийних засобів для P&G.

З конвеєрів останнього сходять бренди Ariel, Tide, “Міф”, Tix, Ace, Lenor, Comet, Fairy, Mr.Proper та дитячі підгузки Pampers. У 2020 році під час візиту на це виробництво губернатор Тульської області Олексій Дюмін назвав Procter&Gamble “стратегічним партнером Тульської області”.

Його слова мають сенс: чистий прибуток російської “дочки” P&G у 2021 році становив 1,4 млрд руб, не враховуючи сплату до бюджету Росії 365 млн руб, або близько 5,2 млн дол. Також компанія дає робочі місця для 2,5 тис росіян.”

Джерело

Чому Procter&Gamble спонсорує війну
ДОКАЗ

15 березня 2023 року – Єльська школа менеджменту (colgate-palmolive):

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії Colgate-Palmolive згідно аналіза: продовжувати постачання основних засобів гігієни та здоров’я
Джерело

colgate-palmolive, Які компанії не пішли з Росії: colgate-palmolive
ДОКАЗ