22 березня 2022 року – obozrevatel (decathlon):

“Ціла низка глобальних компаній продовжує вести бізнес і сплачувати податки Росії. Тобто фактично вони фінансують воєнні дії, які розгорнула РФ в Україні. Українців та небайдужих іноземців закликають до жорсткого бойкоту брендів, які продовжують заробляти на крові.

Компаній, які не залишають РФ: Decathlon”

Джерело

Які компанії не пішли з Росії decathlon
ДОКАЗ

21 червня 2022 року – економічна правда:

Decathlon у Росії закриє магазини та продажі на сайті:

“Причиною зупинки роботи в Decathlon називають труднощі з поставками і обіцяють, що клієнти отримають всі вже оформлені замовлення.

До 26 червня включно буде відкрито 36 магазинів у 16 ​​регіонах. На сайті можна буде оформити покупку до 22:00.”

Джерело

Decathlon у Росії закриє магазини та продажі на сайті
ДОКАЗ

16 серпня 2022 року – медуза:

Мережа товарів для спорту та активного відпочинку Decathlon, що закрила магазини після початку війни, розпродає запаси товарів на маркетплейсі Ozon:

“Як розповіли ТАРС у прес-службі маркетплейсу, йдеться не про паралельний імпорт – компанія є прямим продавцем. На Ozon представлено близько 20 тисяч найменувань товару, що залишилися на складах Decathlon після припинення роботи в Росії.”

Джерело

decathlon
ДОКАЗ

25 січня 2023 року – економічна правда:

Мережа Decathlon продає всі активи в Росії:

“За інформацією трьох джерел, Декатлон розраховує продати повністю весь бізнес.

За словами ще одного джерела, ритейлер готовий окремо продати нерухомість, яка йому належить. Загалом у Росії налічувалося 57 магазинів Декатлон, усі вони закриті.”

Джерело

Мережа Decathlon продає всі активи в Росії
ДОКАЗ

16 березня 2023 року – Єльська школа менеджменту (decathlon):

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії згідно аналіза: зупинити роботу своїх магазинів у Росії

Джерело

Які компанії не пішли з Росії decathlon
ДОКАЗ