29 березня 2022 року – офіційний канал дубілета:

“Продовжуємо тиснути на іноземні компанії, що зволікають з припиненням бізнесу в росії.

Запрошую українців та друзів України на ще два пікети 31 березня.

Копенгаген, пікет ECCO.
Асоціація Українців Данії запрошує взяти участь у пікеті проти компанії ECCO, яка і досі продає своє взуття у 250 магазинах у різних містах рф.”

Джерело

ecco, Які компанії не пішли з Росії
ДОКАЗ

09 травня 2022 року – finans (ecco):

Вимір іміджу: ставлення Ecco до російського бізнесу підриває репутацію взуттєвої групи.

“Взуттєву групу Ecco критикували за те, що вона продовжувала свою діяльність на російському ринку після вторгнення Путіна до України. Тепер новий огляд іміджу показує, що репутація компанії різко впала після того, як історично вона була однією з найкращих у країні.

Адм. Директор Ecco Panos Mytaros раніше пояснював присутність тим, що хоче захистити своїх співробітників у Росії, а також бажає розділити бізнес і політику.”

Джерело

ecco
ДОКАЗ

06 липня 2022 року – ekstrabladet:

Королівський дім відмовляється від Ecco.

“У оголошенні не описується, що стоїть за рішенням королівського дому. Але в останні місяці компанія зазнала різкої критики за те, що вона продовжує вести бізнес у Росії після нападу цієї країни на Україну.

У Данії кілька дилерів відмовилися від співпраці з компанією через те, що компанія продовжує присутність у Росії. Серед іншого, Magasin та мережа Euro Sko вирішили зняти з полиць взуття Ecco..”

Джерело

ecco
ДОКАЗ

16 березня 2023 року – Єльська школа менеджменту:

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії згідно аналіза: призупинити нові інвестиції, які все ще діють в Росії
Джерело

ecco, Які компанії не пішли з Росії
ДОКАЗ