22 березня 2022 року – obozrevatel:

“Деякі бренди вирішили всидіти відразу на двох стільцях. Вони голосно заявили про обмеження роботи на російському ринку, але при цьому лише зупинили інвестиції та прибрали рекламу, але продовжують вести там бізнес.

До списку увійшли: Halliburton”

Джерело

halliburton
ДОКАЗ

02 серпня 2022 року – Єльська школа менеджменту (halliburton):

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії Halliburton згідно аналіза: призупинити майбутній бізнес в Росії та призупинити поточний
Джерело

halliburton
ДОКАЗ

09 вересня 2022 року – unian:

Найбільша американська корпорація поставила хрест на російській нафті:

“Компанія продала свій бізнес в Росії місцевому менеджменту. Команда менеджерів, що знаходиться в Росії, тепер володіє та управляє колишнім бізнесом і активами компанії у РФ під назвою ТОВ “Бурсервіс”, яке не залежить від Halliburton”, — зазначили компанії.”

Джерело

halliburton - Найбільша американська корпорація поставила хрест на російській нафті
ДОКАЗ