16 березня 2022 року – економічна правда (hyundai):

“Попри жорсткі технологічні санкції та дефіцит запчастин, деякі автовиробники готові продовжувати діяльність у Росії. Серед них – Renault (Франція), Hyundai (Корея), Kia Motors (Корея), Mitsubishi (Японія) та Nissan (Японія).

Renault, Mitsubishi, Hyundai та Kia разом сплачують 2,5 млрд дол податків.

Корейська Hyundai призупинила роботу заводів через нестачу компонентів, однак про вихід з країни не заявляла. У Росії компанія щороку збирала 200 тис авто, це 4% від її світових потужностей. Постачати автомобілі Hyundai не припинить, як і інша корейська компанія – Kia.”

Джерело

Які компанії не пішли з Росії hyundai
ДОКАЗ

16 березня 2023 року – Єльська школа менеджменту:

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії згідно аналіза: призупинити виробництво в Росії

Джерело

Які компанії не пішли з Росії hyundai
ДОКАЗ