31 березня 2022 року – boycott russia official (jacobs):

“Jacobs Coffee – один з найбільших виробників кави в Росії.

Ринок кави в Росії надзвичайно прибутковий. Дохід у секторі кави в 2022 році складе 3788 мільйонів доларів. Тільки уявіть собі.

Це пояснює, чому Якобс (Jacobs) уникає будь-яких публічних заяв після російського вторгнення в Україну. Вони хочуть мовчки продовжувати працювати, заробляючи мільйони і мільйони доларів. У компанії є завод у Санкт-Петербурзі, який не планує закривати чи призупиняти.

‼️Ми закликаємо всіх бойкотувати Якобс (Jacobs), поки вони не бойкотують Росію і повністю не закриють там свій бізнес‼️”

Джерело

Які компанії не пішли з Росії jacobs
ДОКАЗ

16 березня 2023 року – Єльська школа менеджменту:

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії згідно аналіза: досі діє в Росії

Джерело

Які компанії не пішли з Росії jacobs
ДОКАЗ