16 березня 2022 року – економічна правда (leroy merlin):

“Великі ритейлери теж не поспішають іти з ринку. Ідеться про Metro (Німеччина), Auchan та Leroy Merlin (Франція). У 2020 році лише ці три мережі виручили з російського ринку 850 млрд руб (11 млрд дол).

Мережа будівельних гіпермаркетів “Леруа мерлен” зіткнулася з проблемами постачань, однак продовжує працювати на російському ринку. В РФ компанія має 107 гіпермаркетів, які обслуговують 44 тис співробітників.

Ритейлери не планують іти з Росії.

По-перше, вони дуже залежні від російського ринку. За даними Stat Space, частка російських споживачів у загальній виручці “Ашану” становить 11,5%, “Метро” – 10,1%, “Леруа Мерлен” – 18,3%.

По-друге, у цих компаніях працюють десятки тисяч робітників. Своє рішення продовжувати співпрацю з агресором вони мотивують “турботою про звичайних людей”.

Примітно, що велика частка російського ритейлу припадає саме на французські компанії. Їх напередодні згадував секретар РНБО Олексій Данілов.”

Джерело

Які компанії не пішли з Росії leroy merlin
ДОКАЗ

02 серпня 2022 року – Єльська школа менеджменту:

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії Leroy Merlin згідно аналіза: Компанії, які просто продовжують свою роботу в Росії…

Джерело

Які компанії не пішли з Росії leroy merlin
ДОКАЗ

24 березня 2023 року – RBC:

Власник Leroy Merlin передасть російський бізнес-менеджменту:

“Власник Leroy Merlin передасть управління бізнесом у Росії локальному менеджменту. У компанії запевнили, що на роботу це не вплине. Не йдеться про продаж, але Leroy Merlin може змінити назву в Росії, не виключають експерти”

Джерело

Власник Leroy Merlin передасть російський бізнес-менеджменту
ДОКАЗ

Національне агентство з питань запобігання корупції:

Компанію Leroy Merlin додано до списку компаній – міжнародних спонсорів війни:

Заява НАЗК: “Французька компанія, один із найбільших європейських DIY рітейлів. Заснована в 1923 році, входить до групи Adeo, яка належить “Асоціації сім’ї Мюльє”. На російський ринок в особі дочірнього підприємства Leroy Merlin Vostok компанія вийшла в 2004 році, має найбільшу мережу DIY-магазинів і є лідером за показником «виручка з одного квадратного метра торгової площі». Leroy Merlin Vostok – cистемоутворююче підприємство рф, що забезпечує високу дохідну частину бюджету рф і значне джерело доходів уряду рф, чим підтримує дії, спрямовані на насильницьку зміну, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни кордонів території або державного кордону України, зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, чим підриває демократичні процеси та інституції в Україні, загрожує її миру, стабільності, безпеці, суверенітету та незалежності. Виручка за 2021 рік склала 456,6 млрд руб. 11 березня Leroy Merlin оголосила, що не планує скорочувати свою діяльність у Росії, де вона управляє 143 магазинами. 17 березня вони відключили український офіс від корпоративного зв’язку і заявили, що збільшать поставки в РФ.”

Джерело

Компанію Leroy Merlin додано до списку компаній - міжнародних спонсорів війни
ДОКАЗ