16 березня 2022 року – економічна правда (mitsubishi motors):

“Попри жорсткі технологічні санкції та дефіцит запчастин, деякі автовиробники готові продовжувати діяльність у Росії. Серед них – Renault (Франція), Hyundai (Корея), Kia Motors (Корея), Mitsubishi (Японія) та Nissan (Японія).

Renault, Mitsubishi, Hyundai та Kia разом сплачують 2,5 млрд дол податків.

Японська Mitsubishi працює на ринку країни-агресора в штатному режимі, хоча її дочка Mitsubishi Electric припинила постачання.”

Джерело

mitsubishi motors, Які компанії не пішли з Росії: mitsubishi motors
ДОКАЗ

8 квітня 2022 року – економічна правда (mitsubishi motors):

“Mitsubishi призупинила постачання в РФ та локальне виробництво на спільному з концерном Stellantis автозаводі у Калузі.

Зазначається, що виробництво та постачання автомобілів призупинено через логістичні труднощі.”

Джерело

Mitsubishi призупинила постачання в РФ та локальне виробництво
ДОКАЗ

20 березня 2023 року – Єльська школа менеджменту (mitsubishi motors):

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії Mitsubishi Motors згідно аналіза: призупинено роботу російського заводу

Джерело

mitsubishi motors, Які компанії не пішли з Росії: mitsubishi motors
ДОКАЗ