20 березня 2022 року – офіційний канал дубілета (nokian tyres):

“Коли почалась війна, фінська компанія Nokian Tyres, що виробляє шини, дала зрозуміти, що наче планує іти з росії.

Але сьогодні компанія, яка має великий завод під Пітером, провела дзвінок з інвесторами та сказала, що планує продовжувати бізнес в росії. Ба більше, вони наголосили, що завдяки тому, що Bridgestone, Continental та Michelin зупинили свій бізнес, вони очікують значного збільшення попиту…

Якщо я правильно зрозумів цю фінську статтю, шини, які виготовляються в росії, будуть навіть експортуватись в інші країни. Мовляв, компанія порадилась зі своїми дистриб’юторами та дійшла висновку, що маркування “Designed in Finland, Made in Russia” будуть нормально продаватись.”

Джерело

nokian tyres, Які компанії не пішли з Росії: nokian tyres
ДОКАЗ

24 березня 2022 року – пікет хед-офісу Nokian Tyres:

nokia 3 » підтримує війну Росії

8 квітня 2022 року – офіційний сайт:

“Позиція щодо Росії: «Ми не приймаємо замовлення на важкі шини з Росії. Продовжуючи керувати заводом шин для легкових автомобілів в Росії, ми хочемо переконатися, що завод керується і контролюється Nokian Tyres і в майбутньому. Ми більше не інвестуємо в російське виробництво.»

Джерело

nokian tyres, Які компанії не пішли з Росії: nokian tyres
ДОКАЗ

11 серпня 2022 року – IXBT COM (nokian tyres):

Nokian Tyres пішла з Росії, а один із найбільших у світі заводів можуть перейменувати на «Нордман Шина»:

“Домени nordman-tyres.ru, а також «нордманшина.рф» вже зареєстровані. Повідомляється, що завод з виробництва шин у Всеволожську Ленінградської області можуть перейменувати на Nordman Tyres (Нордман Шина). Дочірнє підприємство фінської Nokian Tyres ТОВ “Нокіан шина” на початку серпня зареєструвало домени nordman-tyres.ru, а також “нордманшина.рф”.”

Раніше губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко заявив, що після виходу з Росії компанії Nokian Tyres завод з виробництва автошин змінить свою назву та займеться пошуком нових ринків збуту продукції.

Джерело

Nokian Tyres пішла з Росії
ДОКАЗ

20 березня 2023 року – Єльська школа менеджменту (nokian tyres):

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії Nokian Tyres згідно аналіза: суттєво скоротити виробництво в Росії

Джерело

nokian tyres, Які компанії не пішли з Росії: nokia tyres
ДОКАЗ