Які бренди входять до philip morris int:

Marlboro, Parliament, Bond, Chesterfield, L&M, Next, HEETS (Тютюнові стіки для електронної системи нагрівання тютюну IQOS)

Що виготовляє компанія philip morris int:

Виробляє сигарети та нікотиновмісні бездимні продукти

16 березня 2022 року – економічна правда:

“Двоє основних тютнових виробників залишаються на російському ринку. Це Philip Morris (США), Japan Tobacco International (Японія).

Одразу піти з ринку РФ їм важко, адже ці виробники залежні від російських споживачів. Країни Східної Європи входять до провідної десятки за обсягами вживанням сигарет на душу населення. Російський ринок серед них найбільший.

Не дарма лідером за виручкою серед іноземних компаній у Росії є Philip Morris. У 2020 році цей американський гігант виручив з ринку РФ 359 млрд руб (5 млрд дол). Зараз компанія лише оголосила про намір вийти з Росії.

Інвестиції в нові потужності готові згортати майже всі компанії, однак малоймовірно, що виробники сигарет у найближчий час припинять співпрацю з країною-окупантом.

На ці дві тютюнові компанії припадає 40% усіх податкових надходжень до російського бюджету серед іноземних компаній, які залишилися в Росії, – 8,3 млрд дол.”

Джерело

philip morris int, Які компанії не пішли з Росії
ДОКАЗ

22 лютого 2023 року – ZN ua:

“Тютюновий гігант Philip Morris може залишитись в Росії — FT.

Менеджмент компанії скаржиться, що не може знайти покупця на прибутковий бізнес.

Тютюнова компанія Philip Morris International визнала, що радше збереже свій бізнес у Росії, ніж продасть його за суворими вимогами Кремля, згідно з якими акціонери не можуть розраховувати на справедливу вартість. Про це пише Financial Times

Росія та Україна минулого року принесли Philip Morris International 8% доходу на $31,7 мільярда. Росія історично є величезним ринком для тютюнових компаній через високі показники куріння та готовність споживачів переходити на вейпи та вироби з тютюну, що нагрівається.

Джерело

Тютюновий гігант Philip Morris може залишитись в Росії — FT
ДОКАЗ

24 серпня 2023 року – НАЗК:

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів світову тютюнову компанію Philip Morris International:

“У росії Philip Morris International представлена двома афілійованими компаніями: фабриками АТ «Філіп Морріс Іжора» в Ленінградській області та філією АТ «Філіп Морріс Іжора» «Філіп Морріс Кубань» у Краснодарі, а також організацією ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Маркетинг» з філіями приблизно в 100 містах країни. Загалом, в афілійованих компаніях Philip Morris International в росії працюють близько 3 200 працівників. Частка ринку торгових марок «Філіп Морріс Інтернешнл» в Росії склала 30,1% у 2019 році. Компанія є одним з найбільших платників податків.

На сьогоднішній день сукупний обсяг інвестицій Philip Morris International в Росії перевищує 2 млрд. доларів США. Підтверджуючи впевненість в економічному потенціалі росії, компанія реалізує масштабну довгострокову інвестиційну програму. З 2017 року в локалізацію виробництва інноваційного продукту – тютюнових стіків для IQOS на території фабрики в Ленінградській області вже інвестовано понад 14 млрд руб.
АТ «Філіп Морріс Іжора» є підприємством повного виробничого циклу – від первинного обробітку тютюнової сировини до виробництва та пакування сигарет. Це найбільша фабрика Philip Morris International у світі за виробничою потужністю.

Загальний обсяг інвестицій у фабрику, яку було відкрито в Ленінградській області на початку 2000 року, на сьогоднішній день перевищує 1,1 млрд доларів США.

Загалом сума податку на прибуток, який заплатила Philip Morris International Inc. до бюджету росії у 2022 році, склала 206 млн дол. США.
Ще на початку повномасштабної війни Philip Morris заявив про намір продати свій російський бізнес та вийти з цього токсичного ринку. Але, зрештою, стало зрозуміло, що це все пусті слова. Усі “спроби” продати російський бізнес начебто не мали успіху, і корпорація досі лишається одним з найбільших платників податків до російського бюджету.

Такиим чином, Philip Morris International є одним з найбільших платників податків до російського бюджету та є одними з основних спонсорів війни в Україні.

Згідно з даними фінансової звітності АТ «Філіп Морріс Іжора» виручка компанії у 2022 році зросла на 8%, до 140,3 млрд руб., а чистий прибуток до 48,2 млрд руб., що на 45% більше, ніж у 2021 році. Податку на прибуток до бюджету агресора сплачено на суму понад 12 млрд руб. (понад 136 млн дол. США).”

Джерело

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів світову тютюнову компанію Philip Morris International
ДОКАЗ

24 серпня 2023 року – KSE Institute:

Зупинено виробництво ряду сигаретних виробів та зменшено обсяги виробництва:

“Philip Morris планував піти з Росії до кінця 2022 року, але пізніше визнає, що може ніколи не продати свій російський бізнес”

Джерело

Philip Morris планував піти з Росії до кінця 2022 року, але пізніше визнає, що може ніколи не продати свій російський бізнес
ДОКАЗ

20 березня 2024 року – Єльська школа менеджменту:

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії Philip Morris int згідно аналіза: досліджувати стратегічні альтернативи, зупиняючи нові інвестиції, зокрема 150 млн. доларів США, призупинення маркетингу, скасовані запуски продуктів
Джерело

philip morris int, Які компанії не пішли з Росії
ДОКАЗ