Чий raiffeisen bank в україні:

На 68% належить австрійському Raiffeisen Bank International, ще 30% – Європейському банку реконструкції та розвитку. Райффайзен Банк є частиною банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ», Австрія.

які послуги надає Raiffeisen Bank:

Відкриття рахунку, Облік цінних паперів, Обслуговування операцій з цінними паперами, Виплата доходу, Звітування за рахунком, також і за допомогою S.W.I.F.T.-повідомлень, Обслуговування активів фондів

15 березня 2022 року – звернення Президента Володимира Зеленського:

zelenskiy to companies » підтримує війну Росії

“Ми повинні тиснути на Росію так, щоб ціна за цю війну проти України стала надзвичайно болісною. Щоб усі у світі зайняли моральну позицію. Не тільки держави, а й компанії. Я кажу про бізнес.

Великі корпорації, які все ще спонсорують військову машину Росії, які не пішли з російського ринку, хоча повинні були зробити це одразу. Одразу, коли світ побачив, що роблять російські війська на нашій українській землі.”

Джерело

raiffeisen bank, Які компанії не пішли з Росії: raiffeisen bank
ДОКАЗ

11 січня 2023 – Deutsche Welle (raiffeisen bank):

Raiffeisen Bank та його пільги для воюючих в Україні росіян:

“Росіяни можуть воювати з Україною, взявши пільговий кредит у “дочки” австрійського Raiffeisen Bank у РФ. Українські активісти протестують, Київ шукає способи чинити тиск на правління банку.”

Джерело

Raiffeisen Bank - Західний банк та його пільги для воюючих в Україні росіян
ДОКАЗ

01 лютого 2023 – ecom pravda:

“Райффайзен” у 2022 році сплатив до російського бюджету майже у 5 разів більше податків:

Збільшення суми податку на прибуток, який австрійський банк перерахував до бюджету країни-агресора, пов’язана зі зростанням прибутків його російської “дочки”. Так, за даними звітності, у 2022 році російський “Райффайзен” отримав 2,06 млрд євро прибутку, що у 4,34 раза більше, ніж у 2021 році.”

Джерело

Raiffeisen Bank - Райффайзен" у 2022 році сплатив до російського бюджету майже у 5 разів більше податків
ДОКАЗ

18 лютого 2023 – unian:

“США почали перевірку Raiffeisen Bank через роботу в РФ: можуть запровадити санкції:

Американське санкційне відомство зацікавилося підозрілими транзакціями банку, який залишається в РФ. Зокрема американських чиновників цікавили транзакції в Росії, на частково окупованому Донбасі, в Україні та Сирії. У банку пообіцяли надати повну інформацію до червня.”

Джерело

Raiffeisen Bank - США почали перевірку Raiffeisen Bank через роботу в РФ: можуть запровадити санкції
ДОКАЗ

06 березня лютого 2023 – rbc ukraine:

“Банк більше десяти років співпрацював із поплічниками Путіна:

Банк протягом тривалого часу обслуговував фіктивну компанію на Кіпрі, яка контролювалася російськими олігархами Аркадієм та Борисом Ротенбергами. За інформацією видання, у банківських документах стверджується, що фіктивні компанії, які співпрацювали з банком, “щонайменше перебували у сфері впливу, якщо не під контролем, Ротенбергів.”

Джерело

Raiffeisen Bank - США почали перевірку Raiffeisen Bank через роботу в РФ: можуть запровадити санкції
ДОКАЗ

24 березня лютого 2023 – forbes ukraine:

“Європейський центробанк вимагає від Raiffeisen Bank вийти з ринку Росії – Reuters

За словами співрозмовників агентства, ЄЦБ не вимагає негайного виходу, а лише наполягає на формуванні плану дій зі згортання діяльності банку в РФ. Такий план може включати продаж чи закриття російського підрозділу, зазначає одне з джерел. Однак, за словами співрозмовника агентства, поки що Raiffeisen Bank не має наміру надавати такий план, а деякі співрозмовники серед австрійських чиновників визнали дії ЄЦБ необґрунтованим втручанням.”

Джерело

Європейський центробанк вимагає від Raiffeisen Bank вийти з ринку Росії – Reuters
ДОКАЗ

30 серпня 2023 року – kse institute:

Російська донька банку АТ «Райффайзенбанк» не тільки офіційно визнає так звані Донецьку та Луганську «народні республіки», але й надає вигідні умови кредитування російським окупантам в Україні:

“Національне агентство з питань запобігання корупції внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни за продовження роботи банку в росії та офіційне визнання так званих “ДНР” та “ЛНР”. Окрім того, банк підіграє російській пропаганді, називаючи війну “спеціальною військовою операцією”. Австрія домагається виключення Raiffeisen Bank International, найбільшого західного банку в Росії, з українського чорного списку в обмін на підписання нових санкцій Європейського Союзу проти Росії. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) до консультацій тимчасово виключило австрійський Raiffeisen Bank зі списку компаній, які спонсорують війну Росії (але пізніше повернули назад). Україна відмовляється виключати Raiffeisen з російського чорного списку.”

Джерело

Австрія домагається виключення Raiffeisen Bank International, найбільшого західного банку в Росії, з українського чорного списку в обмін на підписання нових санкцій Європейського Союзу проти Росії
ДОКАЗ

26 березня 2024 року – Єльська школа менеджменту:

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії raiffeisen bank згідно аналіза: Компанії, які просто продовжують свою роботу в Росії…

Джерело

raiffeisen bank, Які компанії не пішли з Росії: raiffeisen bank
ДОКАЗ