27 лютого 2023 року – 24 бізнес (Rockwool):

Данська компанія працює з російськими військовими і заробляє на цьому мільйони:

“В Росії досі працюють 4 заводи Rockwооl, а продукція компанії роками використовувалась для військової промисловості.

Rockwool навіть після анексії Криму та заробляла мільйони крон в Росії. Огляд контрактів в офіційній базі даних тендерів російського уряду показав, серед іншого, що принаймні у 21 випадку російські представники Rockwool поставили продукцію на загальну суму 123 мільйони рублів (приблизно 11,5 мільйона данських крон) підприємствам, які виконують великі замовлення від імені Міноборони Росії.

У контракті від вересня 2017-го, наприклад, вказано, що один із постійних партнерів Rockwool ТОВ “Морські комплексні системи” поставив матеріали на суднобудівний завод “Північна верфь”. Продукція мала бути використана для будівництва військового корабля “Всеволод Бобров”.

Корабель прибув у січні 2022 року до Чорноморського флоту Росії, а наступного місяця брав активну участь у кровопролитній битві за стратегічно важливий острів Зміїний, куди Росія вторглася в перший день війни.”

Джерело

Данська компанія працює з російськими військовими і заробляє на цьому мільйони
ДОКАЗ

31 березня 2023 року – Єльська школа менеджменту (Rockwool):

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії Rockwool (утеплювач) згідно аналіза: скасувати нові інвестиції в Росію

Джерело

Хто залишається в Росії: Rockwool (утеплювач)
ДОКАЗ