28 березня 2022 року – офіційний канал дубілета (skf):

“Ще минулого тижня ми планували проводити акцію біля хед-офісу компанії SKF. Це — найбільший виробник підшипників у світі і у росії.

Підшипники — один з ключових елементів для виробництва російських вагонів (в тому числі тих, на яких підвозять танки до наших кордонів). Також ці деталі постачаються на заводи КАМАЗ та ГАЗ. Тому питання підшипників — це не лише економічне, але й чисто військове.

SKF володіє великим заводом у Твері та не робила офіційних заяв щодо виходу з росії (власне, тому ми й планували пікетування їхнього офісу).

Але зараз нам стало відомо, що SKF таки зупинило свій завод! Постачання підшипників припинилось! Про це на внутрішньому порталі компанії повідомив її президент.

Експерти кажуть, що в росії товарних запасів підшипників лишилось на 1-2 місяці.

Окрім SKF, в Росії є ще два основні іноземні виробники підшипників — американські компанії Amsted Rail та Timken. Ці компанії поки також офіційних заяв не робили — активістам у штатах Іллінойс та Огайо приготуватися…”

Джерело

skf, Які компанії не пішли з Росії
ДОКАЗ

05 серпня 2022 року – Єльська школа менеджменту:

Трохи бєкграунду джерела фактчеку:

“У нас є команда експертів із досвідом фінансового аналізу, економіки, бухгалтерського обліку, стратегії, управління, геополітики та євразійських справ, які вільно володіють десятьма мовами, включаючи російську, українську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську, гінді, польську та англійською мовою, зібравши цей унікальний набір даних з використанням відкритих джерел, таких як державні регуляторні документи, податкові документи, звіти компаній, звіти фінансових аналітиків, Bloomberg, FactSet, MSCI, S&P Capital IQ, Thomson Reuters та ділові ЗМІ зі 166 країн; а також непублічні джерела, у тому числі глобальна мережа у стилі вікі з понад 250 інсайдерами компанії, інформаторами та контактами керівництва.”

Статус компанії SKF згідно аналіза: завершили продажі і виробництво в Росії

Джерело

skf, Які компанії не пішли з Росії
ДОКАЗ